35%

фустан -1157

1.090,00 ден. 1.690,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1157

Опис

Материјал:
 80% памук, 
15% полиестер,
 5% еластан
tiana

Детали

SKU
1157

Препорачани производи