23%

фустан - 1155

1.290,00 ден. 1.690,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1155

Опис

Материјал: 50% памук, 45% полиестер, 5% еластин

maks

Детали

SKU
1155
Категории

Препорачани производи