23%

фустан -1151

1.290,00 ден. 1.690,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1151

Опис

Материјал:
 80% памук, 
15% полиестер,
 5% еластан
uendi

Детали

SKU
1151
Категории

Препорачани производи