42%

ФУСТАН-1149

1.090,00 ден. 1.890,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1149

Опис

Материјал: 50% памук, 45% полиестер, 5% еласти

MON CHER CRV

Детали

SKU
1149

Препорачани производи