18%

фустан -1145

1.290,00 ден. 1.590,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1145

Опис

Материјал:
 80% памук, 
15% полиестер,
 5% еластан
jenia

Детали

SKU
1145
Категории

Препорачани производи