18%

фустан -1140

1.290,00 ден. 1.590,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1140

Опис

Материјал:
 80% памук, 
15% полиестер,
 5% еластан
adriana

Детали

SKU
1140
Категории

Препорачани производи