38%

ФУСТАН-1139

1.090,00 ден. 1.760,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1139

Опис

Материјал: 50% памук, 45% полиестер, 5% еластин

LA DODGE

Детали

SKU
1139

Препорачани производи