23%

фустан -1137

1.290,00 ден. 1.690,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1137

Опис

Материјал:
 80% памук, 
15% полиестер,
 5% еластан
antonia

Детали

SKU
1137
Категории

Препорачани производи