23%

фустан -1136

1.290,00 ден. 1.690,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1136

Опис
Материјал:

 80% памук

 15% полиестер

 5% -еластан

slavina zeleno

Детали

SKU
1136
Категории

Препорачани производи