31%

фустан -1133

1.090,00 ден. 1.590,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1133

Опис

Материјал: 50% памук, 45% полиестер, 5% еластин

eleonora

Детали

SKU
1133

Препорачани производи