31%

фустан -1130

1.290,00 ден. 1.890,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1130

Опис

Материјал: 50% памук, 45% полиестер, 5% еластин

andrea

Детали

SKU
1130
Категории

Препорачани производи