39%

фустан -1123

1.390,00 ден. 2.290,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1123

Опис

Материјал:
95% памук
 5% еластан
aleks crno

Детали

SKU
1123
Категории

Препорачани производи