41%

ФУСТАН-1122

990,00 ден. 1.690,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1122

Опис

Материјал: 50% памук, 45% полиестер, 5% еластин

1925

Детали

SKU
1122

Препорачани производи