31%

фустан-1118

1.290,00 ден. 1.890,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1118

Опис

Материјал:
 70% памук, 
25% полиестер,
 5% еластан
0909

Детали

SKU
1118
Категории

Препорачани производи