23%

фустан-1117

1.290,00 ден. 1.690,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1117

Опис

Материјал:
 70% памук, 
25% полиестер,
 5% еластан
anita

Детали

SKU
1117
Категории

Препорачани производи