41%

ФУСТАН-1116

990,00 ден. 1.690,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1116

Опис

Материјал: 50% памук, 45% полиестер, 5% еластин

elmaz

Детали

SKU
1116

Препорачани производи