27%

фустан - 1115

1.290,00 ден. 1.790,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1115

Опис

Материјал:
 70% памук, 
25% полиестер,
 5% еластан
odri crno

Детали

SKU
1115
Категории

Препорачани производи