18%

фустан-1111

1.290,00 ден. 1.590,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1111

Опис

Материјал:
 70% памук, 
25% полиестер,
 5% еластан
7500

Детали

SKU
1111
Категории

Препорачани производи