18%

фустан-1110

1.290,00 ден. 1.590,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1110

Опис

Материјал:
 70% памук, 
25% полиестер,
 5% еластан
vjra sino

Детали

SKU
1110
Категории

Препорачани производи