18%

ФУСТАН-1109

1.290,00 ден. 1.590,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1109

Опис

Материјал:
 70% памук, 
25% полиестер,
 5% еластан
aria

Детали

SKU
1109
Категории

Препорачани производи