18%

ФУСТАН-1107

1.290,00 ден. 1.590,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1107

Опис

Материјал: 50% памук, 45% полиестер, 5% еластин

vjra rozeva

Детали

SKU
1107
Категории

Препорачани производи