23%

ФУСТАН-1105

1.290,00 ден. 1.690,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1105

Опис

Материјал: 50% памук, 45% полиестер, 5% еласти

tedi crno

Детали

SKU
1105
Категории

Препорачани производи