23%

фустан - 1104

1.290,00 ден. 1.690,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1104

Опис

Материјал: 50% памук, 45% полиестер, 5% еласти

tedi

Детали

SKU
1104
Категории

Препорачани производи