41%

фустан - 1051

990,00 ден. 1.690,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1051ф

Опис

Материјал:
45% памук
 45% полиестер
 5% еластан
margo

Детали

SKU
1051ф

Препорачани производи