44%

фустан - 1001

1.390,00 ден. 2.490,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 553

Опис

Материјал:
 80% памук,
 15% полиестер,
 5% еластан
sara 553

Детали

SKU
553
Категории

Препорачани производи