65%

фустан шарено - 3067

590,00 ден. 1.690,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 3067

Опис

Материјал:
 95% полиестер
 5% еластан

Детали

SKU
3067

Препорачани производи