44%

фустан црно-9979

1.390,00 ден. 2.490,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 9979

Опис

Материјал: 95% памук,  5% еластин

aleks zeleno

Детали

SKU
9979
Категории

Препорачани производи