36%

фустан црно -519

1.590,00 ден. 2.490,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 519

Опис

екстравагантен фустан со вратоврска по целата должина со која можете сами да ја прилагодите должината.

jna

Детали

SKU
519
Категории

Препорачани производи