44%

фустан црно-450

1.390,00 ден. 2.490,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 450

Опис

Материјал: 50% памук, 45% полиестер, 5% еластин

rumjana

Детали

SKU
450
Категории

Препорачани производи