41%

фустан црно-418

990,00 ден. 1.690,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 418

Опис

Материјал: 50% памук, 45% полиестер, 5% еластин

didi 418

Детали

SKU
418

Препорачани производи