52%

фустан црно -3109

890,00 ден. 1.890,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 3109

Опис

Материјал:
 95% полиестер
 5% еластан

Детали

SKU
3109

Препорачани производи