35%

фустан црно-307

1.090,00 ден. 1.690,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 307

Опис

Материјал: 95% памук, 5% еластин

julieta

Детали

SKU
307

Препорачани производи