23%

фустан црно-1180

1.290,00 ден. 1.690,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1180

Опис

Материјал:
95% памук
 5% еластан

tedi crveno

Детали

SKU
1180
Категории

Препорачани производи