23%

фустан црно-1015

1.290,00 ден. 1.690,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 10150

Опис

Материјал: 95% памук,  5% еластин

Детали

SKU
10150
Категории

Препорачани производи