61%

Тренерка SPEED SPORT - 815

1.200,00 ден. 3.150,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 815

Опис

Дизајн, боја и висококвалитетен памук.

Пријатна ткаенина што може да дише, е идеална за секаков вид активност.

Детали

SKU
815
Brand

Препорачани производи