61%

Тренерка SPEED SPORT - 809

1.200,00 ден. 3.150,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 809

Опис

Дизајн, боја и висококвалитетен памук.

Пријатна ткаенина што може да дише, е идеална за секаков вид активност.

Детали

SKU
809

Препорачани производи