30%

Сина маица Speed Sport - 1025

690,00 ден. 990,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1025-

Опис

Машката маичка SPEED SPORT е изработена од 100% памук,

која ги привлекува сите со своите квалитети како што се:

цврстина, антиалергиска, изолира топло и ладно и ги задржува боите.

Моделот има директно крој, што го прави исклучително удобен.

Погоден е за сите видови спортови и за секојдневно носење.

Детали

SKU
1025-
Категории
Brand

Препорачани производи