44%

Сина маица camp david - 58

490,00 ден. 890,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 58

Опис

Дизајн, боја и висококвалитетен памук.

Пријатна ткаенина што може да дише,

е идеална за секаков вид активност.

Детали

SKU
58

Препорачани производи