22%

сиви пантолони Speed Sport - 7081

1.230,08 ден. 1.590,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 7081

Опис

Одлична долна облека направена од висококвалитетна ткаенина. Моделот има класичен крој, стеснет на дното на ногата. Постојат странични џебови со патент и еластична на врвот со врски за прилагодување на ширината и нозете. Погодно и за секојдневно и за спорт.

Детали

SKU
7081

Препорачани производи