44%

сива маица со принт D.F.- 51

490,00 ден. 890,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 51

Опис

Дизајн, боја и висококвалитетен памук.

Пријатна ткаенина што може да дише,

е идеална за секаков вид активност.

Детали

SKU
51

Препорачани производи