47%

пантолони Speed Sport - 7082

990,00 ден. 1.890,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 7082

Опис

Одлична долна облека направена од висококвалитетна ткаенина. Моделот има класичен крој, стеснет на дното на ногата. Постојат странични џебови со патент и еластична на врвот со врски за прилагодување на ширината и нозете. Погодно и за секојдневно и за спорт.

Детали

SKU
7082

Препорачани производи