48%

пантолони -1-344

1.290,00 ден. 2.490,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1-344-

Опис

Материјал:
95% памук
 5% еластан

Детали

SKU
1-344-

Препорачани производи