27%

Палто - 9056

2.090,00 ден. 2.890,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 9056

Опис

Големина: Големината на палтото е стандард  што одговара на сите L-XL-XXL 
Увоз: Италија
teila crno
Материјал: волна

Детали

Препорачани производи