29%

Палто - 9053

1.760,00 ден. 2.490,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 9053

Опис

Материјал: 50% памук, 45% полиестер, 5% еластин

jasi crno

Детали

Препорачани производи