22%

Палто - 9049

1.390,00 ден. 1.790,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 9049

Опис

Големина: Големината на палтото е стандард  што одговара на сите M-L-XL
Увоз: Италија
7999 crno

Детали

Препорачани производи