34%

Палто - 9048

1.490,00 ден. 2.290,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 9048

Опис

Големина: Големината на палтото е стандард  што одговара на сите M-L-XL
Увоз: Италија
gabi sino

Детали

Препорачани производи