34%

Палто - 9047

1.490,00 ден. 2.290,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 9047

Опис

Големина: Големината на палтото е стандард  што одговара на сите M-L-XL
Увоз: Италија
gabi crno

Детали

Препорачани производи