33%

Палто - 9041

1.590,00 ден. 2.390,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 9041

Опис

Состав: Букле
Големина: Големината на палтото е стандард  што одговара на сите L-XL-XXL (без постава)
Увоз: Италија

717-zolto

Детали

Препорачани производи