33%

Палто - 9038

1.590,00 ден. 2.390,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 9038

Опис

Состав: Букле
Големина: Големината на палтото е стандард  што одговара на сите L -XL-XXL(без постава)
Увоз: Италија

1300 sv zeleno

Детали

Препорачани производи