33%

Палто - 9034

1.590,00 ден. 2.390,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 9034

Опис

Состав: Букле
Големина: Големината на палтото е стандард  што одговара на сите L-XL-XXL (без постава)
Увоз: Италија

1300 portokal

Детали

Препорачани производи